Sponzori

ZAHVALJUJEMO SE SPONZORIMA “Četrnaestog Savjetovanja uzgajivača svinja u Republici Hrvatskoj” —-Organizacijski odbor

  1. Agralis d.o.o., Vijenac Augusta Cesarca 16, Osijek
  2. Alltech Hrvatska d.o.o., Josipa Lončara 3, Zagreb
  3. Belje d.d., Industrijska zona 1, Mece, Darda
  4. Biff d.o.o., Rozganska cesta 38, Dubravica – Rozga
  5. Biomin d.o.o., Poginulih branitelja 4, Vrbovec
  6. Bio Pharm Vet Digital d.o.o., Medvedgradska 1/c, Zagreb
  7. Bjelovarsko – bilogorska županija
  8. Brodsko – posavska županija
  9. Centar za unaprjeđenje stočarstva d.o.o., Kolođvar 1, Antunovac
  10. Fanon d.o.o., Vladimira Nazora 126, Petrijanec
  11. Hypor, A Hendrix Genetics Company
  12. Genera d.d., Svetonedeljska cesta 2, Rakov Potok
  13. Goldschmidt j.d.o.o., Otona Kučere 66, Zagreb
  14. Grad Đurđevac
  15. Imex d.o.o. Bjelovar, Đurđevačka cesta 117, Bjelovar
  16. Krmiva d.o.o., Tomićeva 3, Zagreb
  17. Koprivničko – križevačka županija
  18. Kušić promet d.o.o., Donje Psarjevo 61, Sv. Ivan Zelina
  19. LIKRA premiksi d.o.o., Ivana Gundulića 32, Ludbreg
  20. Lek Veterina d.o.o., Lipovci 251a, Beltinci, Slovenija
  21. Mesna industrija Braća Pivac d.o.o., Težačka 13, Vrgorac
  22. Natural trgovina d.o.o., Kvintička 10, Zagreb
  23. Novi centar za reprodukciju d.o.o., Potočka 20, Križevci
  24. Nutribus d.o.o., Trpimirova 31, Zagreb
  25. OPG Ferbežar Vlado, Ruđera Boškovića 7, Otok
  26. Osječko – baranjska županija
  27. Ravago Chemicals Croatia d.o.o., Ulica Kreše Golika 5, Zagreb
  28. Sanders SH d.o.o., Industrijska zona bb, Temerin, Republika Srbija
  29. Sano d.o.o., Industrijska cesta 1, Popovača
  30. Schauer Agra d.o.o., Josipa Zorića 133, Dugo Selo
  31. Schaumann Agri d.o.o., Koprivnička 5-7, Kunovec Breg, Koprivnica
  32. Stočar d.o.o., Trg Ivana Perkovca 24, Varaždin
  33. TOS Tvornica opreme i strojeva d.o.o., Industrijska 1, Kneževo
  34. TSH d.d. Čakovec, Dr. Ivana Novaka 11, Čakovec
  35. Veterinarska stanica Križevci d.o.o., Potočka 35, Križevci
  36. Veterinarska stanica Sisak d.o.o., Zagrebačka 45, Sisak
  37. Vukovarsko – srijemska županija
  38. Žito d.o.o., Đakovština 3, Osijek

ZAHVALJUJEMO SE SPONZORIMA 13. godišnje izvještajne skupštine —-Izvršni odbor

  1. Alltech Hrvatska d.o.o., Josipa Lončara 3, Zagreb
  2. Bio pharm vet digital d.o.o., Medvedgradska 1/c, Zagreb
  3. Fanon d.o.o., Vladimira Nazora 126, Petrijanec
  4. Goldschmidt j.d.o.o., Otona Kučere 66, Zagreb
  5. Imex d.o.o.Bjelovar, Đurđevačka cesta 117, Bjelovar
  6. LIKRA premiksi d.o.o., Ivana Gundulića 32, Ludbreg
  7. Ravago Chemicls Croatia d.o.o., Ulica Kreše Golika 5, Zagreb
  8. Schaumann Agri d.o.o., Koprivnička 5-7, Kunovec Breg, Koprivnica

ZAHVALJUJEMO SE SPONZORIMA “Trinaestog Savjetovanja uzgajivača svinja u Republici Hrvatskoj” —-Organizacijski odbor

  1. Alltech Hrvatska d.o.o., Josipa Lončara 3, Zagreb
  2. Biff d.o.o., Rozganska cesta 38, Dubravica – Rozga
  3. Biomin d.o.o., Poginulih branitelja 4, Vrbovec
  4. Bio Pharm Vet d.o.o., Medvedgradska 1/c, Zagreb
  5. Brodsko – posavska županija
  6. Fanon d.o.o., Vladimira Nazora 126, Petrijanec
  7. Hypor, A Hendrix Genetics Company
  8. Genera d.d., Svetonedeljska cesta 2, Rakov Potok
  9. Gedžić gradnja d.o.o., Povrtlarska 18, Hrvatski Leskovac
  10. Goldschmidt j.d.o.o., Otona Kučere 66, Zagreb
  11. Imex d.o.o. Bjelovar, Đurđevačka cesta 117, Bjelovar
  12. Krmiva d.o.o., Tomićeva 3, Zagreb
  13. Kušić promet d.o.o., Donje Psarjevo 61, Sv. Ivan Zelina
  14. LIKRA premiksi d.o.o., Ivana Gundulića 32, Ludbreg
  15. Mesna industrija Braća Pivac d.o.o., Težačka 13, Vrgorac
  16. Natural trgovina d.o.o., Kvintička 10, Zagreb
  17. Osječko – baranjska županija
  18. Sano d.o.o., Industrijska cesta 1, Popovača
  19. Schaumann Agri d.o.o., Koprivnička 5-7, Kunovec Breg, Koprivnica
  20. Stočar d.o.o., Trg Ivana Perkovca 24, Varaždin
  21. TSH d.d. Čakovec, Dr. Ivana Novaka 11, Čakovec
  22. Veterinarska stanica Križevci d.o.o., Potočka 35, Križevci
  23. Veterinarska stanica Sisak d.o.o., Zagrebačka 45, Sisak
  24. Vukovarsko – srijemska županija
  25. Wolf system d.o.o., Povrtlarska 18, Hrvatski Leskovac
  26. Zagrebačka županija
  27. Žito d.o.o., Đakovština 3, Osijek

ZAHVALJUJEMO SE SPONZORIMA “Dvanaestog savjetovanja uzgajivača svinja u Republici Hrvatskoj” —-Organizacijski odbor

  1. Alltech Hrvatska d.o.o., Josipa Lončara 3, Zagreb
  2. Belje d.d., Industrijska zona 1, Mece, Darda
  3. Biff d.o.o., Rozganska cesta 38, Dubravica – Rozga
  4. Biomin d.o.o., Poginulih branitelja 4, Vrbovec
  5. Bio – Pharm –Vet d.o.o., Medvedgradska 1c, Zagreb
  6. Centar za unaprjeđenje stočarstva Osijek, Kolođvar 1, Antunovac
  7. Euroinspekt – Agroinspekt d.o.o., Preradovićeva 31a, Zagreb
  8. Fanon d.o.o., Vladimira Nazora 126, Petrijanec
  9. Genera d.d., Kalinovica 2, Rakov Potok
  10. Gedžić gradnja d.o.o., Povrtlarska 18, Hrvatski Leskovac
  11. Grad Zagreb
  12. Imex d.o.o. Bjelovar, Đurđevačka cesta 117, Bjelovar
  13. Istarska županija
  14. Konta d.o.o, Vukovarska 8, Čađavica
  15. Kudelić d.o.o., Bedenica 50a, Bedenica
  16. Kušić promet d.o.o., Donje Psarjevo 61, Sv. Ivan Zelina
  17. LIKRA premiksi d.o.o., Dravska 7, Martijanec
  18. Natural trgovina d.o.o., Kvintička 10, Zagreb
  19. Sano d.o.o., Industrijska cesta 1, Popovača
  20. Schaumann Agri d.o.o., Koprivnička 5-7, Kunovec Breg, Koprivnica
  21. Sizim d.o.o., Veliki Otok 138b, Veliki Otok
  22. Stočar d.o.o., Trg Ivana Perkovca 24, Varaždin
  23. TOS – Tvornica opreme i strojeva d.o.o.
  24. TSH d.d. Čakovec, Dr. Ivana Novaka 11, Čakovec
  25. Veterinarska stanica Sisak d.o.o., Zagrebačka 45, Sisak
  26. Wolf system d.o.o., Povrtlarska 18, Hrvatski Leskovac
  27. Zagrebačka županija
  28. Žito d.o.o., Đakovština 3, Osijek